Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Ubezpieczenia » Ubezpieczenia domu
Oferta ubezpieczeń domu
Ubezpieczenia online

Ubezpieczenie mieszkania w Ubezpieczenia online

    Oto niektóre zalety oferty Ubezpieczenia online:
  • Gwarancja pełnej ochrony - wszystkie ryzyka w podstawowej cenie
  • Pełne ubezpieczenie pod kredyt - pewność akceptacji przez polskie banki
Zamów produkt on-line lub zapoznaj się ze szczegółami innych produktów oferowanych przez Ubezpieczenia online w tej kategorii:

Czym są ubezpieczenia nieruchomości?

Ubezpieczenia nieruchomości obejmują zazwyczaj ubezpieczenie budynku mieszkalnego w tym mury, instalacje elektryczne, grzewcze i kanalizacyjne, dach czy urządzenia domowe. Dodatkowo ubezpieczyć można także znajdujące się na tej samej posesji np. garaże lub budynki gospodarcze. W przypadku nieszczęścia pieniądze, które wypłaci ubezpieczyciel będą skalkulowane odpowiednio do wartości skradzionych lub zniszczonych rzeczy. Cena rocznych składek jakie należy płacić zależy od kilku czynników. Jednym z nich jest od jakiego ryzyka chce się ubezpieczyć nieruchomość (pożar, kradzież, powódź).
Ubezpieczenia w serwsie
Kurs funta wykres

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs funta szterlinga (GBP), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Konta osobiste porównanie

Które konto osobiste wybrać? Porównaj oferty pod względem opłat i otwórz konto internetowe w jednym z kilku czołowych banków.

Kredyt hipoteczny

Szukasz kredytu hipotecznego na dom lub mieszkanie? Największy wybór ofert kredytowych. Porównaj kredyty mieszkaniowe i wybierz mądrze!