Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje z biur prasowych banków
Informacja z biura prasowego

Klienci współtworzą system bankowości internetowej ING

2011-02-19 10:33:57
ING Bank Śląski
Już wkrótce ING Bank Śląski uruchomi nowy system bankowości internetowej ING BankOnLine, który ma być bardziej przejrzysty, intuicyjny i łatwiejszy w obsłudze. O ostatecznym wyglądzie serwisu zadecydują klienci, odpowiadając na przygotowane przez bank ankiety.

ING Bank Śląski postanowił zmienić wygląd systemu bankowości internetowej w oparciu o opinie i sugestie klientów. Nowa wersja serwisu bankowości internetowej ING BankOnLine powstanie na podstawie wyników serii ankiet prowadzonych na stronie www.mojeing.pl. Bank poddaje ocenie klientów wybrane elementy szaty graficznej i opisów funkcji serwisu.

Bardzo zależy nam na poznaniu opinii naszych klientów, nikt przecież lepiej nie oceni naszych produktów niż osoby, które korzystają z nich na co dzień. Nowa odsłona bankowości internetowej ING BankOnLine to pierwszy etap zmian planowanych na ten rok i chcemy, aby nasi klienci mieli wpływ na to, jak będzie wyglądał nowy system – mówi Szymon Mitoraj, dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej.

Wyniki wszystkich ankiet zostaną opublikowane 21 lutego. Data wdrożenia i pozostałe szczegóły dotyczące nowej odsłony serwisu ING BankOnLine zostaną ujawnione wkrótce.

Opublikowano: 2011-02-19 10:33:57, źródło: ING Bank Śląski

Kurs EUR

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs euro (EUR), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Kredyty

Najlepsze zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych, gotówkowych oraz konsolidacyjnych w sieci. SprawdŸź i weźŸ kredyt bankowy on-line.

ING Bank ŚŒląski swift

SprawdŸź nowoczesną ofertę bankowoœci internetowej w ING Banku ŒŚląskim. Oferta obejmuje m.in. konta osobiste, kredyty hipoteczne itp.