Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje z biur prasowych banków
Informacja z biura prasowego

PKO Bank Polski rozstrzygnął przetarg na wybór interaktywnego butiku kreatywnego

2011-01-29 19:42:59
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski wybrał OS3 Multimedia w przetargu na wybór agencji interaktywnej w zakresie butiku kreatywnego. Zwycięska firma będzie świadczyć swoje usługi dla Banku i całej jego Grupy Kapitałowej.

OS3 Multimedia zajmie się opracowywaniem i wdrażaniem strategii działań marketingowo-sprzedażowych w Internecie oraz innych kanałach elektronicznych. Do zadań wybranej w przetargu agencji będzie należało również projektowanie, produkcja, modyfikacja i optymalizacja marketingowo-sprzedażowa kreacji reklamowych do działań promocyjnych realizowanych za pośrednictwem mediów elektronicznych. OS3 Multimedia będzie się też zajmować ich bieżącą obsługą oraz będzie odpowiadać za realizację wybranych kampanii internetowych Banku i spółek z Grupy Kapitałowej. W ramach obsługi kreatywno-marketingowej agencja świadczyć będzie także usługi w zakresie prowadzenia działań marketingu bezpośredniego oraz opracowywania prezentacji multimedialnych.

W listopadzie 2010 roku PKO Bank Polski zakończył postępowanie przetargowe na wybór domu mediowego i wiodącej agencji reklamowej. Wybrano Universal McCann i agencję DDB. Universal McCann świadczy dla Banku usługi w zakresie obsługi medialnej kampanii reklamowych oraz działań o charakterze wizerunkowym i informacyjnym. Agencja DDB zajmuje się natomiast przygotowywaniem kampanii marketingowych w kanałach ATL i BTL oraz świadczy usługi reklamowe, promocyjne i marketingowe, obejmujące opracowanie projektów kreatywnych oraz nadzór nad produkcją materiałów reklamowych.

Opublikowano: 2011-01-29 19:42:59, źródło: PKO Bank Polski

Banki w polsce lista

Dowiedz się więcej na temat banków działających w Polsce. Poznaj, porównaj i zamów on-line produkty bankowe.

Kursy walut

Bieżące notowania walut według Narodowego Banku Polskiego. Aktualne notowania walutowe, każdej waluty na œświecie.

Kursy walut kupno sprzedaż

Aktualne kursy kupna i sprzedaży walut obcych wg NBP. SprawdźŸ kurs po jakim bank lub kantor kupuje od klientów walutę lub ją sprzedaje.