Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe

Czym jest kredyt bankowy?

Pojęcie kredyt bankowy oznacza pożyczkę udzielaną przez bank na podstawie pisemnej umowy. W umowie tej zawarte są informacje dotyczące m.in. wielkości kredytu oraz celu, na jaki pieniądze mają zostać przeznaczone. Zasadniczym kryterium podczas udostępniania klientowi gotówki jest jego zdolność kredytowa, czyli możliwość spłaty kredytu po wyznaczonym w umowie czasie. Ze względu na długość trwania spłaty kredyty dzielimy na krótkoterminowe (do 1 roku), średnioterminowe (od 1 roku do 3 lat) i długoterminowe (powyżej 3 lat). W zależności od wysokości, rodzaju i czasu kredytowania bank pobiera prowizje w postaci odsetek. Istnieją różne rodzaje kredytów np. gospodarcze, dla osób fizycznych (w tym mieszkaniowe, samochodowe itp.). Kredyt dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Kredyt bankowy może pomóc w realizacji marzeń, czyli nabyciu czegoś, na co nie stać nas z normalnej pensji.

Jaki kredyt wybrać?

Obecnie na rynku mamy duży wybór kredytów bankowych. Kredyty bankowe dla klientów indywidualnych możemy podzielić na: mieszkaniowe, konsolidacyjne, gotówkowe oraz samochodowe. Dzięki naszemu serwisowi bez wychodzenia z domu porównasz oferty kilkunastu banków. Po wybraniu najlepszego kredytu masz również możliwość złożenia wniosku o przyznanie kredytu wypełniając i wysyłając on-line odpowiedni formularz, który znajdziesz w szczegółach każdej z ofert. Po otrzymaniu przez dany bank wniosku, pracownik banku telefonicznie potwierdzi dane i przedstawi szczegóły oferty.
Kredyty bankowe

Kredyty bankowe oferowane przez banki dla klientów indywidualnych to w szczególności:

Kurs franka wykres

SprawdŸź jaki jest aktualny kurs franka szwajcarskiego (CHF), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Najtańsze konta bankowe

Zestawienie i szczegółowe porównanie kont bankowych różnych banków działających na terenie Polski. Otwórz rachunek osobisty lub wspólny on-line.

Kredyt konsolidacyjny kalkulator

Chciałbyœś połączyć swoje kredyty w jeden, tańszy? Porównaj kredyty konsolidacyjne, wybierz najlepszy i zamów przez Internet.