Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Volkswagen Bank direct
Wizytówka instytucji
Logo:

Volkswagen Bank direct

Pełna nazwa:

Volkswagen Bank direct

Ulica:

Rondo ONZ 1

Kod / miasto:

00-124 Warszawa

Telefon:

(22) 519 79 79

Fax:

(22) 528 97 74

Infolinia:

801 16 16 16

Adres e-mail:

info@vwbankdirect.pl

Adres strony www:

www.vwbankdirect.pl

Krótki opis VW Bank direct:

Volkswagen Bank direct zajmuje się bankowością bezpośrednią dla indywidualnych klientów. Jest częścią Volkswagen Bank Polska – firmy, która udziela kredytów samochodowych na marki Volkswagen, Audi, SEAT i Škoda, uczestniczącej w obowiązkowym systemie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Oferta banku obejmuje rachunki oszczędnościowe i oszczędnościowo-rozliczeniowe, lokaty terminowe, karty płatnicze, limit kredytowy w rachunku osobistym oraz kredyty gotówkowe. Wśród produktów banku znajdują się konta osobiste i firmowe, z kartami płatniczymi VISA, konta oszczędnościowe, lokaty długo- i krótkoterminowe, jednostki funduszy inwestycyjnych i ubezpieczenia.

Aktualna oferta VW Bank direct

Kurs franka

SprawdŸź jaki jest aktualny kurs franka szwajcarskiego (CHF), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Kurs funta

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs funta szterlinga (GBP), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

ING Bank ŒŚląski konto internetowe

SprawdŸź nowoczesną ofertę bankowoœci internetowej w ING Banku ŒŚląskim. Oferta obejmuje m.in. konta osobiste, kredyty hipoteczne itp.