Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Ubezpieczenia online
Wizytówka instytucji
Logo:

Ubezpieczenia online

Pełna nazwa:

Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o.

Ulica:

Sycowska 44

Kod / miasto:

51-319 Wrocław

Telefon:

(71) 320 71 77

Fax:

(71) 320 71 78

Infolinia:

801 79 80 80

Adres e-mail:

office@ubezpieczeniaonline.pl

Adres strony www:

www.ubezpieczeniaonline.pl

Krótki opis Ubezpieczeń online:

Ubezpieczenia online jest jednym z pierwszych w Polsce portalem internetowym, oferującym kompleksowe rozwiązania z zakresu ubezpieczeń. Autorzy serwisu www.ubezpieczenia online.pl usiłują podnieść świadomość klientów w obrębie ich praw i obowiązków, dbając jednocześnie o ich stan wiedzy na temat aktualności i ofert dostępnych na rynku ubezpieczeń. Portal to niezależny multiagent, co zapewnia obiektywizm i przejrzystość dostarczanych informacji, a także pozwala pokazywać istotne różnice wynikające z warunków ubezpieczenia i ich konsekwencje dla klienta. Portal zapewnia klientom poufność i bezpieczeństwo, a w jego ofercie znajdują się dane dotyczące wszelkich możliwych ubezpieczeń: zdrowotnych, mieszkaniowych, turystycznych, AC i OC, inwestycyjne, emerytalne i inne.

Aktualna oferta Ubezpieczeń online

Konta osobiste

Które konto osobiste wybrać? Porównaj oferty pod względem opłat i otwórz konto internetowe w jednym z kilku czołowych banków.

Inteligo swift

Poznaj ofertę Inteligo. Rachunki dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw prowadzone przez PKO Bank Polski SA.

ING Bank ŚŒląski

SprawdŸź nowoczesną ofertę bankowoœci internetowej w ING Banku ŒŚląskim. Oferta obejmuje m.in. konta osobiste, kredyty hipoteczne itp.