Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » PKO Bank Polski S.A.
Wizytówka instytucji
Logo:

PKO Bank Polski S.A.

Pełna nazwa:

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.

Ulica:

Puławska 15

Kod / miasto:

02-515 Warszawa

Telefon:

(22) 521 61 03

Fax:

(22) 521 61 05

Infolinia:

801 302 302

Adres e-mail:

informacje@pkobp.pl

Adres strony www:

www.pkobp.pl

Krótki opis PKO BP:

PKO Bank Polski to jeden z najstarszych i największych polskich banków. Mimo sporej konkurencji na rynku od lat zajmuje pozycję lidera zarówno w zakresie działalności biznesowej, jak i wyników finansowych. PKO Bank Polski wiedzie prym wśród banków świadczących usługi klientom detalicznym. Prowadzi największą liczbę depozytów i rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, znajduje się też na pierwszej pozycji pod względem liczby wydawanych kart bankowych. Jest partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także dużych korporacji. Niektóre jego usługi skierowane są do gmin, powiatów i województw. Organizuje także na dużą skali emisje obligacji komunalnych. Do usług specjalistycznych banku należy sprzedaż różnych produktów finansowych (np. funduszy emerytalnych), produktów leasingowych, jednostek funduszy inwestycyjnych oraz elektronicznych usług płatniczych. Popularność banku jest wynikiem największej sieci sprzedaży. Choć przywiązuje dużą wagę do tradycji, a z jego usług korzystało już kilka pokoleń Polaków, jednocześnie rozwija się i sięga po alternatywne kanały dystrybucji w postaci bankomatów i terminali. Oferuje także bankowość elektroniczną pod nazwą iPKO.

Aktualna oferta PKO BP

Kurs franka wykres

SprawdŸź jaki jest aktualny kurs franka szwajcarskiego (CHF), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Najtańsze konta bankowe

Zestawienie i szczegółowe porównanie kont bankowych różnych banków działających na terenie Polski. Otwórz rachunek osobisty lub wspólny on-line.

Kredyty konsolidacyjne

Chciałbyœś połączyć swoje kredyty w jeden, tańszy? Porównaj kredyty konsolidacyjne, wybierz najlepszy i zamów przez Internet.