Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » MultiBank
Wizytówka instytucji
Logo:

MultiBank

Pełna nazwa:

MultiBank Bankowość Detaliczna BRE Banku S.A.

Ulica:

al. Mickiewicza 10

Kod / miasto:

90-050 Łódź

Telefon:

b.d.

Fax:

b.d.

Infolinia:

801 300 000

Adres e-mail:

kontakt@multibank.pl

Adres strony www:

www.multibank.pl

Krótki opis MultiBanku:

MultiBank istnieje od 9 lat i jest detaliczną częścią BRE Banku SA. Należy do największych i najbardziej nowoczesnych instytucji finansowych na polskim rynku. Bank posiada ponad 130 placówek i prawie pół miliona klientów, którzy, oprócz obsługi w oddziale, mogą liczyć na dostęp do usług banku przez internet oraz multilinię. Oferta MultiBanku skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Bank łączy tradycyjne doradztwo z jednym z najlepszych w Polsce internetowych systemów transakcyjnych, który umożliwia zarządzanie finansami i korzystanie z szerokiej gamy produktów on-line. Bank posiada także specjalną ofertę dla ludzi zamożnych, których zaprasza do Klubu Ekskluzywnej Bankowości Aquarius. Członkom Klubu proponuje się nowoczesny model obsługi wraz z szeregiem przywilejów, takich jak osobisty doradca.

Aktualna oferta MultiBanku

Kurs USD

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs dolara amerykańskiego (USD), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Najlepsze konta młodzieżowe

Jesteœś uczniem lub studentem? Potrzebujesz konta bankowego? Otwórz rachunek dla ludzi młodych pozbawiony opłat i prowizji.

Kredyt hipoteczny Open Finance

Doradca Finansowy Open Finance pomoże wybrać Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Skorzystaj z bezpłatnej pomocy już dziœś.