Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Bank Millennium
Wizytówka instytucji
Logo:

Bank Millennium

Pełna nazwa:

Bank Millennium S.A.

Ulica:

Stanisława Żaryna 2A

Kod / miasto:

02-593 Warszawa

Telefon:

(22) 598 40 40

Fax:

(22) 598 25 63

Infolinia:

801 331 331

Adres e-mail:

b.d.

Adres strony www:

www.bankmillennium.pl

Krótki opis banku Millennium:

Bank Millennium jest jednym z większych polskich banków uniwersalnych. Jego usługi skierowane są do wszystkich grup klientów. Powstał w 1989 roku już jako bank prywatny i od tamtej pory ciągle się rozwija. W1998 uruchomił nowoczesną sieć obsługi bankowej klientów indywidualnych. Później powstały specjalistyczne działy: Millennium Biznes i Millennium PRESTIGE. Bank zmienił też nazwę z BIG Bank GDAŃSKI są na Bank Millennium SA. Kolejnym etapem była zmiana wizerunku firmy, która polegała na upodobnieniu się do strategicznego udziałowca – Banco Comercial Portugues. Bank oferuje też pełen zestaw kanałów dystrybucji: oddziały, bankomaty, a także dostęp do produktów w Internecie (Millnet) i przez telefon (Linia PRESTIGE).

Aktualna oferta banku Millennium

Przelicznik kursów walut

Przelicz kursy walut wg najnowszych i historycznych kursów średnich oraz kursów kupna i sprzedaży wg Narodowego Banku Polskiego.

Konta bankowe

Zestawienie i szczegółowe porównanie kont bankowych różnych banków działających na terenie Polski. Otwórz rachunek osobisty lub wspólny on-line.

Kredyty bankowe

Najlepsze zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych, gotówkowych oraz konsolidacyjnych w sieci. SprawdŸź i weźŸ kredyt bankowy on-line.