Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » mBank
Wizytówka instytucji
Logo:

mBank

Pełna nazwa:

mBank S.A.

Ulica:

Senatorska 18

Kod / miasto:

00-950 Warszawa

Telefon:

(42) 630 08 00

Fax:

(42) 638 17 01

Infolinia:

801 300 800

Adres e-mail:

kontakt@mbank.pl

Adres strony www:

www.mbank.pl

Krótki opis mBanku:

mBank jest pierwszym w Polsce bankiem elektronicznym. Początkowo stanowił część BRE Banku SA. Pierwotnie był bankiem depozytowym drugiego wyboru, który oferował podstawowe usługi bankowe. Z czasem ewoluował i poszerzał ofertę o inne produkty ubezpieczeniowe, inwestycyjne i kredytowe. Profil mBanku nastawiony jest na klientów indywidualnych i mikrofirm. Ofertę m-Banku uzupełnia platforma e-commerce, a także pierwszy w Polsce niezależny, wirtualny operator komórkowy – mBank mobile. Rachunek mBanku eKONTO posiada najszerszą na naszym rynku funkcjonalność. Siedem lat od utworzenia banku w Polsce, rozpoczął on działalność za granicą i obecnie z jego usług mogą korzystać także Czesi i Słowacy. Od 25 listopada 2013 r. ruszała unifikacja marek i rebranding wszystkich jednostek grupy BRE Bank. Od tej pory mBank, MultiBank, BRE Bank i BRE Private Banking działają pod nową nazwą i jednym szyldem mBanku.

Aktualna oferta mBanku

Kurs GBP

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs funta szterlinga (GBP), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Konta młodzieżowe

Jesteœś uczniem lub studentem? Potrzebujesz konta bankowego? Otwórz rachunek dla ludzi młodych pozbawiony opłat i prowizji.

Kredyt na samochód

Planujesz zakup nowego lub używanego samochodu? Zobacz porównanie najlepszych kredytów samochodowych i złóż wniosek on-line!