Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » LUKAS Bank
Wizytówka instytucji
Logo:

LUKAS Bank

Pełna nazwa:

LUKAS Bank S.A.

Ulica:

pl. Orląt Lwowskich 1

Kod / miasto:

53-605 Wrocław

Telefon:

(71) 354 90 02

Fax:

(71) 355 30 05

Infolinia:

801 33 11 11

Adres e-mail:

info@lukas.pl

Adres strony www:

www.lukasbank.pl

Krótki opis LUKAS Banku:

LUKAS Bank jest bankiem detalicznym, który koncentruje się na budowaniu długoterminowych relacji z klientami i profesjonalnym doradztwie. Jego oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, a także do małych i średnich firm i obejmuje: pakiety kont osobistych, produkty oszczędnościowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne oraz kredyty hipoteczne. Współpraca z sieciami handlowymi owocuje wspólnymi kartami kredytowymi. Bank wiedzie prym na rynku kredytów konsumenckich, można w nim zaciągać kredyty gotówkowe i samochodowe, a kredyty ratalne LUKAS Banku dostępne są w 16 tys. punktów sprzedaży. Bank ten zatrudnia ponad 6 000 osób. Umożliwia korzystanie ze swoich produktów i usług poprzez wszystkie kanały dostępu: bankowość elektroniczną (LUKAS e-Bank), telefon (LUKASlinia) oraz sieć ponad 440 placówek bankowych.

Aktualna oferta LUKAS Banku

Kurs CHF

SprawdŸź jaki jest aktualny kurs franka szwajcarskiego (CHF), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Kredyty

Najlepsze zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych, gotówkowych oraz konsolidacyjnych w sieci. SprawdŸź i weźŸ kredyt bankowy on-line.

Kredyt hipoteczny expander

Szukasz rzetelnego doradcy finansowego? SprawdŸź bogatą ofertę firmy Expander - uzyskaj bezpłatną pomoc przy wyborze kredytu.