Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Krajowy Rejestr Długów
Wizytówka instytucji
Logo:

Krajowy Rejestr Długów

Pełna nazwa:

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Ulica:

Armii Ludowej 21

Kod / miasto:

51-214 Wrocław

Telefon:

(71) 78 50 080

Fax:

(71) 78 50 426

Infolinia:

71 78 50 120

Adres e-mail:

info@krd.pl

Adres strony www:

www.krd.pl

Krótki opis KRD:

Krajowy Rejestr Długów to biuro informacji gospodarczej w Polsce, specjalizujące się w odzyskiwaniu długów. Biuro prowadzi wiele kampanii społecznych dotyczących etyki biznesu. Zadaniem KRD jest zwiększanie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego i promowanie uczciwych zachowań rynkowych. Od 2006 roku funkcjonuje Akademia Krajowego Rejestru Długów, czyli specjalistyczny ośrodek szkoleniowy realizujący kursy pomagające przedsiębiorcom w efektywnym zarządzaniu wierzytelnościami. KRD wydaje też Certyfikaty Rzetelności, które pozwalają klientom na weryfikację rzetelności kontrahentów. Jest jedynym polskim biurem informacji gospodarczej, który został przyjęty do Stowarzyszenia Dostawców Informacji o Kredycie Konsumenckim ACCIS, prestiżowej organizacji z siedzibą w Brukseli, skupiającej biura informacji gospodarczej i kredytowej z całej Europy.

Aktualna oferta KRD

Konto dla młodych

Jesteœś uczniem lub studentem? Potrzebujesz konta bankowego? Otwórz rachunek dla ludzi młodych pozbawiony opłat i prowizji.

Inteligo konto

Poznaj ofertę Inteligo. Rachunki dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw prowadzone przez PKO Bank Polski SA.

Kredyt hipoteczny expander

Szukasz rzetelnego doradcy finansowego? SprawdŸź bogatą ofertę firmy Expander - uzyskaj bezpłatną pomoc przy wyborze kredytu.