Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Inteligo
Wizytówka instytucji
Logo:

Inteligo

Pełna nazwa:

Inteligo

Ulica:

Wspólna 47/49

Kod / miasto:

00-684 Warszawa

Telefon:

(81) 535 60 00

Fax:

(81) 535 61 00

Infolinia:

801 121 121

Adres e-mail:

info@inteligo.pl

Adres strony www:

www.inteligo.pl

Krótki opis Inteligo:

Inteligo prowadzone jest przez bank PKO BP. Wykorzystuje Platformę Inteligo, która ma zapewniać bezpieczne i wygodne korzystanie z konta internetowego. Z Platformy tej korzystają także PKO Bank Polski, Bank Pocztowy, Kredobank oraz PZU. Integracja kanałów dostępu powoduje, że każda transakcja zlecana przez klienta jest przetwarzana i automatycznie w nich wszystkich widoczna. Wśród usług Inteligo znajdują się: zarządzanie kontem bankowym, produkty kredytowe i depozytowe, polisy ubezpieczeniowe, nabywanie jednostek funduszy inwestycyjnych oraz doładowania telefonów na kartę pre-paid. Inteligo zapewnia klientom dostęp do wielu produktów bankowych, finansowych, ubezpieczeniowych, zakupów w Internecie oraz usług telekomunikacyjnych. Świadczy także dodatkowe usługi (np. rejestracja i utrzymywanie domen krajowych).

Aktualna oferta Inteligo

Kursy śœrednie NBP

Aktualne śœrednie kursy walut NBP. SprawdźŸ śœredni kurs euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego czy też funta szterlinga.

Kurs dolara wykres

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs dolara amerykańskiego (USD), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Kurs franka

SprawdŸź jaki jest aktualny kurs franka szwajcarskiego (CHF), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.