Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » ING Bank Śląski
Wizytówka instytucji
Logo:

ING Bank Śląski

Pełna nazwa:

ING Bank Śląski S.A.

Ulica:

Sokolska 34

Kod / miasto:

40-086 Katowice

Telefon:

(32) 357 00 69

Fax:

(32) 357 00 99

Infolinia:

801 222 222

Adres e-mail:

mampytanie@ingbank.pl

Adres strony www:

www.ingbank.pl

Krótki opis ING Banku Śląskiego:

ING Bank Śląski to bank dostarczający klientom zintegrowane usługi finansowe. Bank współpracuje z Grupą ING, która jest globalną korporacją specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami. Firma szczyci się 150-letnią historią i holenderskim pochodzenie. Obecnie zatrudnia 130 tysięcy pracowników i funkcjonuje w ponad 50 krajach na całym świecie. Klienci Grupy to ponad 85 milionów ludzi. ING Bank Śląski jest również bardzo popularny, do czego przyczynia się stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług, a także doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klientami są osoby prywatne, firmy i korporacje, mają oni dostęp do usług banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualna oferta ING Banku Śląskiego

Kurs euro

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs euro (EUR), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Kredyty bankowe

Najlepsze zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych, gotówkowych oraz konsolidacyjnych w sieci. SprawdŸź i weźŸ kredyt bankowy on-line.

Konsolidacja kredytów

Chciałbyœś połączyć swoje kredyty w jeden, tańszy? Porównaj kredyty konsolidacyjne, wybierz najlepszy i zamów przez Internet.