Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Grupa Biznes Polska
Wizytówka instytucji
Logo:

Grupa Biznes Polska

Pełna nazwa:

Grupa BIZNES POLSKA - Wnorowski i wspólnicy spółka jawna

Ulica:

Kościelna 44

Kod / miasto:

18-200 Wysokie Mazowieckie

Telefon:

(86) 275 92 50

Fax:

(86) 275 27 95

Infolinia:

800 140 460

Adres e-mail:

biuro@biznes-polska.pl

Adres strony www:

www.biznes-polska.pl

Oferta on-line:

b.d.

Krótki opis Grupy Biznes Polska:

Grupa Biznes Polska jest wiodącą firmą na rynku informacji gospodarczej. Działa od 2001 roku i od tamtej pory zdobyła spore doświadczenie, świadcząc usługi dla kilkunastu tysięcy przedsiębiorstw z kraju i zagranicy. Firma zatrudnia ponad 100 osób i wyznaje zasadę, że dobre produkty nie potrzebują reklamy. Grupa Biznes Polska posiada Internetowy Katalog Ogłoszeń Biznesowych, czyli specjalistyczny portal umożliwiający użytkownikom dotarcie do szczegółowych danych na temat zamówień publicznych z kraju i zagranicy uporządkowanych i zebranych w jednym miejscu. Jest to duże udogodnienie, gdyż dane te są publikowane na kilku tysiącach stron internetowych, w prasie i biuletynach. Ponadto system dysponuje modułami z zakresu prawa, podatków i finansów. Grupa Biznes Polska prowadzi też negocjacje z zagranicznymi partnerami zagranicznymi, co w przyszłości być może zaowocuje stworzeniem systemu informacji ogólnoeuropejskiej.

Aktualna oferta Grupy Biznes Polska
Przepraszamy. Obecnie oferta Grupy Biznes Polska nie jest dostępna.
Najtańsze konta osobiste

Które konto osobiste wybrać? Porównaj oferty pod względem opłat i otwórz konto internetowe w jednym z kilku czołowych banków.

Najlepsze kredyty mieszkaniowe

Szukasz kredytu hipotecznego na dom lub mieszkanie? Największy wybór ofert kredytowych. Porównaj kredyty mieszkaniowe i wybierz mądrze!

mBank

Poznaj ofertę pierwszego w Polsce banku internetowego. W ofercie mBanku znajdują się konta bankowe, kredyty hipoteczne oraz gotówkowe.