Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » GETIN Bank
Wizytówka instytucji
Logo:

GETIN Bank

Pełna nazwa:

GETIN Bank

Ulica:

Domaniewska 39 b

Kod / miasto:

02-675 Warszawa

Telefon:

b.d.

Fax:

b.d.

Infolinia:

197 97

Adres e-mail:

gbg@getinbank.pl

Adres strony www:

www.getinbank.pl

Krótki opis GETIN Banku:

GETIN Bank jest detaliczną częścią ogólnopolskiego banku Getin Noble Bank SA. Jego profil jest nastawiony na klientów indywidualnych oraz małe i mikrofirmy. Bank posiada 220 placówek i szeroką sieć pośredników. Do jego szerokiej oferty zalicza się: udzielanie kredytów (gotówkowy, ratalny na zakup trwałych dóbr konsumpcyjnych, samochodowy i hipoteczny), linie kredytowe dla firm; operacje kartami płatniczymi i kredytowymi, prowadzenie rachunków bankowych (osobistych i firmowych), przyjmowanie lokat terminowych złotowych i dewizowych, przeprowadzanie rozliczeń pieniężnych krajowych i zagranicznych, udzielanie oraz przyjmowanie poręczeń i gwarancji bankowych, a także factoring. Wśród usług banku znajduje się też bankowość internetowa dla firm oraz klientów indywidualnych.

Aktualna oferta GETIN Banku

Kursy walut

Aktualne śœrednie kursy walut NBP. SprawdźŸ śœredni kurs euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego czy też funta szterlinga.

Kurs EUR

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs euro (EUR), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Konsolidacja kredytów

Chciałbyœś połączyć swoje kredyty w jeden, tańszy? Porównaj kredyty konsolidacyjne, wybierz najlepszy i zamów przez Internet.