Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » FM Bank
Wizytówka instytucji
Logo:

FM Bank

Pełna nazwa:

FM Bank S.A.

Ulica:

Solec 38

Kod / miasto:

00-394 Warszawa

Telefon:

(22) 568 35 00

Fax:

(22) 568 36 10

Infolinia:

801 500 600

Adres e-mail:

info@fmbank.pl

Adres strony www:

www.fmbank.pl

Krótki opis FM Banku:

FM Bank jest pierwszą w Polsce instytucją finansową skierowaną do mikro i małych firm. Bank proponuje swoim modelowym odbiorcom nowoczesne usługi bankowe i oferuje pozyskanie środków finansowych na rozwój i inwestycje. W banku klienci indywidualni, firmy oraz pozostali uczestnicy rynku mogą lokować swoje oszczędności. Bank za mikro i małe przedsiębiorstwa uznaje firmy zatrudniające do 10 osób i wykazujące obroty do 1 miliona złotych rocznie. Z usług banku można korzystać poprzez Internet, oddziały banków, a także call center. Bank dysponuje także siecią mobilnych doradców i pośredników finansowych. W obsłudze klientów stawia na partnerstwo biznesowe. Na sieć banku składa się około 60 placówek.

Aktualna oferta FM Banku

Kurs EUR

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs euro (EUR), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Kredyty gotówkowe

Potrzebujesz szybkiej gotówki na dowolny cel? Porównaj oferty najlepszych kredytów gotówkowych i zamów pożyczkę on-line!

Kredyt samochodowy

Planujesz zakup nowego lub używanego samochodu? Zobacz porównanie najlepszych kredytów samochodowych i złóż wniosek on-line!