Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Euro Bank
Wizytówka instytucji
Logo:

Euro Bank

Pełna nazwa:

Euro Bank S.A.

Ulica:

św. Mikołaja 72

Kod / miasto:

50-126 Wrocław

Telefon:

(71) 79 55 500

Fax:

(71) 79 55 501

Infolinia:

19 000

Adres e-mail:

info@eurobank.pl

Adres strony www:

www.eurobank.pl

Krótki opis Euro Banku:

Euro Bank jest bankiem koncentrującym się na kredytach detalicznych. Oferuje proste (szybkie, przy minimum formalności) i dostępne (popularne) usługi kredytowe. Bank nie ma ambicji tworzenia pełnej palety produktów, bycia bankiem „pierwszego wyboru”, ani posiadania modelowego odbiorcy. Założeniem Euro Banku jest funkcjonowanie jako „sklep z usługami finansowymi” i oferowanie wybranych usług kredytowych dla różnych grup docelowych. Do produktów strategicznych banku należą: kredyt konsumpcyjny, karta kredytowa i kredyt hipoteczny.
Koncepcja sklepu zakłada ich łączenie i mutacje dla różnych grup odbiorców. Inne produkty, tj. depozyty, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia i bankowość internetowa pozostają w usługach Euro Banku, żeby zapewnić klientom kompleksowość obsługi. Bank jest pomysłodawcą innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwszy wprowadził kredyt na dowód bez konieczności okazywania zaświadczenia o zarobkach oraz kredyt dostępny w 15 minut. Dzięki bankowi tak samo szybko można otrzymać kartę kredytową, a złotą kartę mogą uzyskać klienci już od 1000 zł dochodu.

Aktualna oferta Euro Banku

Kursy walut

Bieżące notowania walut według Narodowego Banku Polskiego. Aktualne notowania walutowe, każdej waluty na œświecie.

Kurs euro wykres

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs euro (EUR), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Inteligo konto

Poznaj ofertę Inteligo. Rachunki dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw prowadzone przez PKO Bank Polski SA.