Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Bank DnB NORD
Wizytówka instytucji
Logo:

Bank DnB NORD

Pełna nazwa:

Bank DnB NORD Polska S.A.

Ulica:

Postępu 15 C

Kod / miasto:

02-676 Warszawa

Telefon:

(22) 524 10 00

Fax:

(22) 524 10 01

Infolinia:

801 301 103

Adres e-mail:

b.d.

Adres strony www:

www.dnbnord.pl

Krótki opis DnB NORD:

DnB NORD jest bankiem o XVIII-wiecznych korzeniach, który aktualnie tworzy jeden z liderów niemieckiej bankowości NORD/LB i największy bank norweski DnB NOR. Prężnie działa w Europie Północno-Wschodniej, koncentrując swoją działalność w Polsce, Estonii na Litwie i Łotwie. W banku pracuje około 3 tys. osób w ponad 170 placówkach i filiach. DnB NORD obsługuje przeszło 900 tys. klientów a aktywa Grupy to więcej niż 10 miliardów euro. W Polsce był pierwotnie bankiem korporacyjnym, skierowanym do średnich i dużych firm. Od tamtej pory w usługach banku znajdują się: finansowanie projektów inwestycyjnych, finansowanie transakcji handlowych, faktoring, Cash Management, transakcje walutowe, instrumenty zabezpieczające przed ryzykiem walutowym i stóp procentowych oraz zarządzanie należnościami. W 2007 roku, po połączeniu z bankiem BISE, działalność banku się rozszerzyła i obecnie oferta ma trafiać także do małych i średnich firm, klientów indywidualnych, jednostek samorządowych, organizacji pozarządowych, a także wspólnot mieszkaniowych. W Polsce bank ma ponad 40 oddziałów, świadczy też usługi kanałami elektronicznymi.

Aktualna oferta DnB NORD

Kursy walut

Aktualne śœrednie kursy walut NBP. SprawdźŸ śœredni kurs euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego czy też funta szterlinga.

Kalkulator walutowy

Przelicz kursy walut wg najnowszych i historycznych kursów średnich oraz kursów kupna i sprzedaży wg Narodowego Banku Polskiego.

Najtańsze konta osobiste

Które konto osobiste wybrać? Porównaj oferty pod względem opłat i otwórz konto internetowe w jednym z kilku czołowych banków.