Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Deutsche Bank
Wizytówka instytucji
Logo:

Deutsche Bank

Pełna nazwa:

Deutsche Bank Polska S.A.

Ulica:

al. Armii Ludowej 26

Kod / miasto:

00-609 Warszawa

Telefon:

(22) 579 90 00

Fax:

(22) 579 90 01

Infolinia:

801 118 118

Adres e-mail:

info.db@db.com

Adres strony www:

www.deutschebank.pl

Krótki opis Deutsche Banku:

Deutsche Bank jest światowym ekspertem, stawiającym sobie za cel sukces finansowy swoich Klientów. Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank – jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Na polskim rynku działa od 1995 roku. Oferuje usługi z zakresu bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej największym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom, instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu. Bank doradza również Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych, oferując dostęp do swoich usług poprzez sieć niemal 180 Oddziałów i Centrów doradczych na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu.

Aktualna oferta Deutsche Banku

Kursy śœrednie NBP

Aktualne śœrednie kursy walut NBP. SprawdźŸ śœredni kurs euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego czy też funta szterlinga.

Przelicznik kursów walut

Przelicz kursy walut wg najnowszych i historycznych kursów średnich oraz kursów kupna i sprzedaży wg Narodowego Banku Polskiego.

Kurs USD

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs dolara amerykańskiego (USD), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.