Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Citi Handlowy
Wizytówka instytucji
Logo:

Citi Handlowy

Pełna nazwa:

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Ulica:

Senatorska 16

Kod / miasto:

00-923 Warszawa

Telefon:

(22) 657 72 00

Fax:

(22) 692 50 23

Infolinia:

1 9009

Adres e-mail:

b.d.

Adres strony www:

www.citibank.pl

Krótki opis Citi Handlowego:

Citi Handlowy to bank łączący tradycję i doświadczenie z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Powstał z połączenia Banku Handlowego i Citibanku i stanowi część globalnej grupy Citi - światowej instytucji finansowej, która obsługuje ponad 200 milionów Klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych w ponad 100 krajach. Oferta Citi Handlowego obejmuje szereg nowoczesnych produktów, indywidualne rozwiązania, technologię na światowym poziomie, dostęp do produktów poprzez internet, telefon i sieć oddziałów oraz dostęp do globalnej sieci Citi. Poza klasycznymi usługami bank proponuje również usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego SA oraz produkty Handlowy Leasing Sp. z o.o.

Aktualna oferta Citi Handlowego

Lista banków

Dowiedz się więcej na temat banków działających w Polsce. Poznaj, porównaj i zamów on-line produkty bankowe.

Kursy kupna i sprzedaży

Aktualne kursy kupna i sprzedaży walut obcych wg NBP. SprawdźŸ kurs po jakim bank lub kantor kupuje od klientów walutę lub ją sprzedaje.

Kredyty bankowe

Najlepsze zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych, gotówkowych oraz konsolidacyjnych w sieci. SprawdŸź i weźŸ kredyt bankowy on-line.