Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Bank Zachodni WBK
Wizytówka instytucji
Logo:

Bank Zachodni WBK

Pełna nazwa:

Bank Zachodni WBK S.A.

Ulica:

Rynek 9/11

Kod / miasto:

50-950 Wrocław

Telefon:

(61) 856 56 46

Fax:

b.d.

Infolinia:

1 9999

Adres e-mail:

info@bzwbk.pl

Adres strony www:

www.bzwbk.pl

Krótki opis BZ WBK:

Bank Zachodni WBK jest liderem na rynku bankowości w zakresie usług elektronicznych i poziomu zabezpieczeń. W ofercie banku można znaleźć cały wachlarz nowoczesnych produktów i usług finansowych. Klientami banku mogą być zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Daje on możliwość zarządzania kontem przez Internet, telefon, usługi SMS, oraz WAP. Ponadto istnieje też możliwość tradycyjnego korzystania z usług banku, co zapewnia duża sieć placówek oraz bankomatów. O innowacyjności banku świadczą wprowadzone przez niego nowe pomysły, takie jak powiadomienia o zmianach na koncie wysyłane mailem lub SMS-em (tzw. Alerty24) czy sms-Kody, zwiększające bezpieczeństwo dokonywanych przez Internet operacji finansowych.

Aktualna oferta BZ WBK

Kurs dolara wykres

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs dolara amerykańskiego (USD), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Kurs funta

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs funta szterlinga (GBP), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Porównanie kredytów hipotecznych

Szukasz kredytu hipotecznego na dom lub mieszkanie? Największy wybór ofert kredytowych. Porównaj kredyty mieszkaniowe i wybierz mądrze!