Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Amplico Otwarty Fundusz Emerytalny
Wizytówka instytucji
Logo:

Amplico Otwarty Fundusz Emerytalny

Pełna nazwa:

Amplico Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.

Ulica:

Przemysłowa 26

Kod / miasto:

00-450 Warszawa

Telefon:

(22) 523 55 00

Fax:

(22) 622 16 66

Infolinia:

801 14 14 14

Adres e-mail:

ofeinfo@amplico.pl

Adres strony www:

www.amplico.pl

Krótki opis Amplico OFE:

Amplico Otwarty Fundusz Emerytalny należy do czołówki największych funduszy emerytalnych w Polsce. Firma ma ponad milion sto tysięcy klientów i jest częścią Alico – grupy powiązanych kapitałowo spółek o wspólnej historii i misji. Spółki Alico działają od 88 lat w 54 krajach. Amplico Life zaś powstało w 1990 roku jako pierwsze w Polsce Amerykańsko-Polskie towarzystwo ubezpieczeń. W ofercie można znaleźć całą paletę ubezpieczeń: na życie, na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, wypadkowe i chorobowe. Amplico PTE z kolei było pierwszym towarzystwem emerytalnym, które otrzymało certyfikat ISO.

Aktualna oferta Amplico OFE

Kurs funta wykres

SprawdźŸ jaki jest aktualny kurs funta szterlinga (GBP), a także zobacz dane historyczne w stosunku do złotówki w wybranym okresie czasu.

Najtańsze konta bankowe

Zestawienie i szczegółowe porównanie kont bankowych różnych banków działających na terenie Polski. Otwórz rachunek osobisty lub wspólny on-line.

mBank swift

Poznaj ofertę pierwszego w Polsce banku internetowego. W ofercie mBanku znajdują się konta bankowe, kredyty hipoteczne oraz gotówkowe.