Polecane serwisy: Banki Kredyty mieszkaniowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Instytucje » Alior Bank
Wizytówka instytucji
Logo:

Alior Bank

Pełna nazwa:

Alior Bank S.A.

Ulica:

al. Jerozolimskie 94

Kod / miasto:

00-807 Warszawa

Telefon:

(22) 555 23 23

Fax:

(22) 555 23 23

Infolinia:

19 502

Adres e-mail:

kontakt@alior.pl

Adres strony www:

www.aliorbank.pl

Krótki opis Alior Banku:

Alior Bank jest bankiem uniwersalnym, który obsługuje różnorodne detaliczne i biznesowe segmenty rynku. Oferuje w standardowych usługach produkty zwykle skierowane do najbogatszych i wprowadza produkty nowe, dotychczas na rynku niedostępne. W Alior Banku pracuje ponad 3 tys. osób, a z jego usług korzysta około 600 000 klientów, z których 47 000 to klienci biznesowi. Bank posiada 170 oddziałów i 8 centrów biznesowych. Alior Bank jest jedną z największych bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce i jednym z najszybciej rozwijających się banków. Jego oferta skierowana jest do klientów, którzy oczekują wyższego poziomu usług, doradztwa i znaczącej zyskowności produktów.

Aktualna oferta Alior Banku

Konta bankowe

Zestawienie i szczegółowe porównanie kont bankowych różnych banków działających na terenie Polski. Otwórz rachunek osobisty lub wspólny on-line.

Najtańsze konta osobiste

Które konto osobiste wybrać? Porównaj oferty pod względem opłat i otwórz konto internetowe w jednym z kilku czołowych banków.

mBank konto internetowe

Poznaj ofertę pierwszego w Polsce banku internetowego. W ofercie mBanku znajdują się konta bankowe, kredyty hipoteczne oraz gotówkowe.